Artykuły

Biznes, równowaga czterech wymiarów.

Ostatnio przeglądałem ofertę księgarni internetowej i przeczytałem wstęp do książki o optymizmie gdzie dowiedziałem się, że optymista wierzy że ma wpływ na przebieg własnego życia! Dalej nie czytałem.

Czytaj więcej..

Rewolucja w biznesie

Optymizm hazardzisty czegoś cię nauczył. A mianowicie, że potrzebujesz równowagi. W ten oto sposób zaplanowałeś sobie, że od kolejnej wypłaty na optymistyczną grę wydasz tyle ile możesz po prostu „wyrzucić w błoto”.

Czytaj więcej..

Nikt nie jest dość dobry! Sukcesja w biznesie

Dzisiaj stajesz przed Stwórcą. I dzieje się rzecz nie dobra. Odczuwasz lęk zamiast szczęścia. Nie wiesz dlaczego! Te cztery zdania mogą być kanwą filmu fabularnego ale także mogą być twoją rzeczywistością.

Czytaj więcej..

Balonowy biznes w Polsce

Balony są uznawane za biznes straganiarzy, szczególnie w Polsce nie kojarzy on się z dużymi zyskami, po części to prawda bo kiedyś tak faktycznie było, natomiast jest to ciekawa nisza którą warto się zainteresować z uwagi na małą konkurencję.

Czytaj więcej..

Biznes, handel czasem

Ile to razy słyszałem to zdanie: „ gdybym miał pieniądze to bym…” . Zdanie samo w sobie jest dosyć ciekawe ponieważ żadna z rodzących się istot w przyrodzie nie rodzi się z portfelem przyrośniętym do ciała.

Czytaj więcej..