Recenzja firmy ARTEESOFT Internet-Reklama

ARTEESOFT Internet-Reklama hurtownia, dropshipping

ul. Cielmickiej 48, 43-100 Tychy Śląskie, Tel: 32 494-73-83 Darmowa dostawa od 1000
*Jeżeli jesteś właścicielem firmy i informacje w recenzji uległy zmianie prosimy o kontakt
Responsive image

Nasza Recenzja

Jeżeli szukasz dostawcy bielizny który zapewni ci podstawowe warunki do współpracy dropshippingowej dobrze trafiłeś, oczywiście wszystkie marketplace jak allegro odpadają więc możesz sprzedawać tylko w swoim sklepie internetowym co w znaczący sposób ograniczy twoją sprzedaż, więc traktowałbym tą hurtownie jako dodatek do swojej oferty.

Zalety

  • Integracja xml
  • Możliwość zwrotu towaru przez klienta
  • Szeroki asortyment bielizny

Wady

  • Dwie umowy na start (opóźni to rozpoczęcie współpracy)
  • Brak możliwości sprzedaży na portalach aukcyjnych
  • Brak możliwości wysyłki własnych listów przewozowych

Hurtownia bielizny ANP przed rozpoczęciem współpracy wymaga przesłania wpisu do ceidg lub krs, podpisania umowy dropshippingowej i podpisania umowy rodo. Każda z umów musi zostać odesłana do siedziby hurtowni.

Współpraca

Hurtownia w modelu dropshipping oferuje dwa modele rozliczenia, tradycyjny gdy kupujemy produkt wypełniamy dane klienta i opłacamy zamówienie i prowizyjny (wtedy możemy zintegrować się z hurtownią całkowicie) czyli przesyłać zamówienia automatycznie. 

Jeżeli zdecydujemy się na model prowizyjny będziemy otrzymywać rozliczenia 10 i 25 każdego miesiąca z prowizją jaką nam przysługuje (cena zakupu produktu w hurtowni - nasza cena sprzedaży) na prowizję wystawiamy f-vat i dopiero wtedy otrzymujemy płatność.

Hurtownia anp nie udziela rabatów przy współpracy bez względu na ilość zamówień i czas trwania współpracy.

Wracając do standardowego rozliczenia dropshipping, niestety nie ma możliwości wysyłania własnych listów przewozowych, dodatkowo hurtownia nie udostępnia zdjęć i opisów dla aukcji internetowych, dlatego sprzedaż na allegro nie wchodzi w grę.

Natomiast jeżeli prowadzimy sprzedaż tylko w naszym sklepie internetowym jak najbardziej możemy korzystać z zdjęć i opisów produktów.

 

Integracje

Firma oferuje integrację produktów i stanów magazynowych za pomocą XML.

Towar może zwracać klient końcowy bezpośrednio do hurtowni, gdy hurtownia otrzyma zwrot informuje nas o tym i odejmuje nam koszt produktu od salda. Koszty wysyłki i odebrania w dalszym ciągu ponosimy my jako strona sprzedająca.

Mapa Dojazdu

Wszystkie użyte screeny, logotypy na screenach i produkty należą do firmy ARTEESOFT Internet-Reklama zostały użyte w celach zrecenzowania i porównania oferty.

(Więcej informacji)

Autor Recenzji

Wojciech Nowak

Recenzent, wcześniej zajmował się e-commerce głównie tworzeniem integracji z hurtowniami i serwisami aukcyjnymi/marketplace jak allegro i amazon.