Recenzja firmy FIDELI sp. z o.o.

FIDELI sp. z o.o. hurtownia, dropshipping

ul.Żeromskiego 16, 64-200 Wolsztyn, Tel: 514-514-815 Darmowa dostawa od Brak
*Jeżeli jesteś właścicielem firmy i informacje w recenzji uległy zmianie prosimy o kontakt
Responsive image

Nasza Recenzja

Hurtownia posiada szeroki asortyment, natomiast nie spełnia podstawowych oczekiwań w stosunku do współpracy dropshipping takich jak możliwość zwrotu towaru lub brak dodatkowych opłat za pakowanie przesyłek. Hurtownia oprócz integracji xml i wielu produktów nie ma nic do zaoferowania.

 

Zalety

  • Integracja xml
  • Dużo unikatowych produktów (120 tysięcy)

 

Wady

  • Brak możliwości zwrotu towaru
  • Słaby kontakt z działem obsługi (automatyczne odpowiedzi mało związane z pytaniem)
  • Długi czas dostawy nawet do 3 dni roboczych
  • Wysoka opłata za pakowanie (8,33zł (brutto) dla 1 przesyłki)

 

 

Do rozpoczęcia współpracy nie jest wymagane podpisywanie żadnych umów, musimy jednynie przesłać wpis do ceidg lub krs.

Czas dostawy

Wszystkie zamówienia są dostarczane od 1 do 3 dni roboczych za wyjątkiem obrazów malowanych wtedy czas realizacji wydłuża się do 14 dni roboczych.

 

Dropshipping

Wszystkie produkty możemy wystawiać w serwisach aukcyjnych i swoim sklepie internetowym, możemy używać opisów i zdjęć w trakcie trwania współpracy.

Koszt Pakowania każdej przesyłki: 8,33zł (brutto)

 

Rabaty

Po rozpoczęciu współpracy otrzymujemy rabat 20% od ceny hurtowej na 3 miesiące, po tym okresie od naszych obrotów, terminowo spłacanych zobowiązań itp. zależy rabat jaki uzyskamy może on spaść lub wzrosnąć do maksymalnej wartości 25%

 

W ArtB2B rabaty są przyznawane w 3 kategoriach:

od terminowych płatności: –3 do +3%

od obrotu finansowego: maks. 10%

rabat uznaniowy: 12 %

 

Za każde 5 tys. zł netto obrotu z 3 ostatnich miesięcy możesz otrzymać 1% rabatu. Rabat może następnie wzrastać stopniowo o 1%, do maks. wartości 10%.

Rabat od terminowych płatności może ulec zmniejszeniu, jeżeli faktury są opłacane z opóźnieniem. Spadnie on o 1% w ciągu 3 dni od dnia, w którym upłynął termin płatności i będzie malał z każdym kolejnym dniem w przypadku dalszego opóźnienia w zapłacie. 

 

Kredyt kupiecki

Po złożeniu i opłaceniu minimum 5 zamówień w hurtowni dropsipping otrzymamy możliwość kredytu kupieckiego na maksymalnie 1000zł.

Dodatkowo istnieje możliwość wysyłania przesyłek za pobraniem i księgowania ich przez hurtownie na poczet przyszłych zobowiązań.

 

Zwrot towaru

Hurtownia artb2b nie udostępnia możliwości zwrotu towaru, wszystkie zwroty od klientów musimy sprzedać lub magazynować we własnym zakresie.

 

Reklamacje

Wszystkie reklamacje są przyjmowane na podstawie protokołu szkody który wypisze kurier, w innym przypadku nie będą uznane.

 

Integracje

Istnieje możliwość integracji za pomocą plików xml i csv, dodatkowo hurtownia udostępnia specjalny format dla programu do obsługi allegro (baselinker)

Mapa Dojazdu

Wszystkie użyte screeny, logotypy na screenach i produkty należą do firmy FIDELI sp. z o.o. zostały użyte w celach zrecenzowania i porównania oferty.

(Więcej informacji)

Autor Recenzji

Wojciech Nowak

Recenzent, wcześniej zajmował się e-commerce głównie tworzeniem integracji z hurtowniami i serwisami aukcyjnymi/marketplace jak allegro i amazon.