Recenzja firmy Gatito Sp. z o.o. Sp.k.

Gatito Sp. z o.o. Sp.k. hurtownia, dropshipping

ul.Wygoda 82, 43-608 Jaworzono, Tel: 501-314-315 Darmowa dostawa od 500 zł
*Jeżeli jesteś właścicielem firmy i informacje w recenzji uległy zmianie prosimy o kontakt
Responsive image

Nasza Recenzja

Hurtownia gatito posiada dużą ofertę zabawek, odzieży, obuwia i gadżetów przeznaczonych dla dzieci, niestety integracja xml jest niepełna a o możliwości zwrotu towaru musimy zapomnieć.

 

Zalety

  • Dużo produktów wysyłanych w 24h
  • Integracja xml (niestety niepełna)

 

Wady

  • Dropshipping dodatkowo płatny 2zł (netto)
  • Słaba obsługa klienta
  • Integracja xml nie zawiera opisów produktów
  • Brak możliwości zwrotu towaru

 

Hurtownia gatito prowadzi sprzedaż tylko hurtową artykułów dziecięcych, głównie zabawek. Elementem który rzuca się najbardziej w oczy jest słaba obsługa klienta (czat wiecznie niedostępny) kontakt email to odpowiadanie pytaniem na pytanie. Ciężko było również się dodzwonić w godzinach pracy hurtowni. Z uwagi na charakter współpracy dropshippingowej, pracownicy nie będą mieli kontaktu z naszymi klientami więc jest to raczej marginalny problem, natomiast wszelkie problemy z przesyłkami, listami przewozowymi będą trudne do załatwienia.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:8:00 - 16:00

Wtorek:8:00 - 16:00

Środa:8:00 - 16:00

Czwartek:8:00 - 16:00

Piątek:8:00 - 16:00

Sobota:8:00 - 14:00

Niedziela:8:00 - 14:00

Dropshipping

W celu nawiązania współpracy musimy przesłać wpis do ceidg lub krs, podpisaną umowę na RODO, dodatkowo trzeba przeprowadzić rozmowę telefoniczną z pracownikiem bez kontaktu telefonicznego nie rozpoczniemy współpracy.

 

Integracje 

Istnieje możliwość integracji xml natomiast nie posiada on opisu produktu co w przypadku zabawek będzie problematyczne tz. trzeba to będzie zrobić ręcznie.

 

Wysyłka towaru następuje od 1 do 14 dni roboczych, przy każdym produkcie jest informacja w jakim czasie zostaje wysłany (24h, 5 dni, 14dni)

Możemy skorzystać z usług kuriera hurtowni lub wysłać własny list przewozowych (niestety nie ma możliwości wysyłki paczkomatów) dodatkowo do każdego zamówienia musimy dopłacić 2zł (netto) kosztów pakowania.

Zdjęcia i opisy produktów mogą być wykorzystywane podczas trwania współpracy dotyczy to również wystawiania aukcji na portalach aukcyjnych, zdjęcia są dostosowane do wymogów allegro.

Brak możliwości zwrotu towaru, reklamacje z powodu uszkodzeń fabrycznych będą uwzględniane.

Mapa Dojazdu

Wszystkie użyte screeny, logotypy na screenach i produkty należą do firmy Gatito Sp. z o.o. Sp.k. zostały użyte w celach zrecenzowania i porównania oferty.

(Więcej informacji)

Autor Recenzji

Wojciech Nowak

Recenzent, wcześniej zajmował się e-commerce głównie tworzeniem integracji z hurtowniami i serwisami aukcyjnymi/marketplace jak allegro i amazon.