Recenzja firmy KIK Sp. z o.o. Sp.k.

KIK Sp. z o.o. Sp.k. hurtownia, dropshipping

al.Tysiąclecia Państwa Polskiego 8, 15-111 Białystok, Tel:512-215-390 Darmowa dostawa od Brak
*Jeżeli jesteś właścicielem firmy i informacje w recenzji uległy zmianie prosimy o kontakt
Responsive image

Nasza Recenzja

Zalety

  • Niski wkład własny od 1 kartonu

 

Wady

 

  • Możemy zakupić przedmioty nawet 15% taniej niż w przypadku zwykłych zakupów hurtowych, jest to dosyć niski zysk jak na długość oczekiwania i finansowanie projektu w dużej części.
  • Ciekawe rozwiązanie, natomiast głównie zarobi tutaj pośredni czyli hurtownia ikonka.

 

Hurtownia dropshippingowa ikonka jest zdecydowanie warta współpracy spełniają wszystkie podstawowe warunki do współpracy dropshippingowej, dodatkowo obsługa klienta jest również bardzo pomocna dlatego z czystym sumieniem polecamy.

 

O firmie

Odpowiedź: Natalia Galicz, Marketing (KIK Sp. z o.o. Sp.k.)
Firma istnieje na rynku od 1997 roku, dostarczamy towar do klientów w 12 państwach Unii Europejskiej. Ostatnia przeprowadzka zapewniła nam czterokrotnie większą przestrzeń magazynową, co oznacza również zwielokrotnienie ilości pracowników. Na dzień dzisiejszy jest to 25 osób, ale nasz skład może się powiększyć. Firma stale się rozwija w celu zapewnienia najlepszej i najbardziej sprawnej obsługi naszych klientów. Stawiamy na rozwój w sektorze dropshipppingu,udostępniamy materiały szkoleniowe dotyczące tej formy modelu biznesowego. Są one dostępne na naszej stronie. Ponadto promujemy usługę importu na zlecenie, umożliwiając naszym klientom zamówienie konkretnych, wybranych przez nich produktów w bardzo korzystnej cenie.

 

 

Wspólny import

Ciekawa inicjatywa zakładająca wspólny import przez kilka lub kilkanaście osób, wybieramy produkt z oferty firmy ikonka lub inny, następnie firma wykonuje wyceny i sprawdza czy można sprowadzić dany typ towaru. Po zatwierdzenie kosztów wpłacamy 30% wartości towaru i czekamy aż towar przypłynie w kontenerze do siedziby hurtowni ikonka i następnie zostanie do nas wysłany.

Hurtownia ikonka prowadzi sprzedaż zabawek i gadżetów imprezowych, oprócz standardowej usługi dropshippingu firma oferuje również wspólny import który dokładnie opisze w dalszej części recenzji.

Podstawowe warunki przy dropshippingu tz. możliwość zwrotu towaru i integrację ze stanami magazynowymi mamy zapewnione od początku, dodatkowo potrzebujemy tylko wpisu do ceidg lub krs bez podpisywania umów na dropshipping. 

Istnieje możliwość wysłania własnego kuriera lub paczkomatu allegro natomiast jest to dodatkowo płatne 3,17zł, nie jest to idealne rozwiązanie natomiast sam fakt takiej możliwości jest już sporą zaletą szczególnie ,że zdjęcia i opisy są przystosowane do sprzedaży w serwisie allegro.

W trakcie trwania współpracy możemy użytkować zdjęcia i opisy produktów należących do hurtowni.

Rabaty są przydzielane na konkretne produkty każde oddzielnie i dzielone na 3 grupy (a - 3%, b - 8%) na produkty c rabat jest przyznawany indywidualnie.

Istnieje możliwość uzyskania kredytu kupieckiego po 3 zamówieniach na kwotę 500zł z odroczoną płatnością 3 dni. Oczywiście ma to na celu tylko usprawnienie wysyłki dropshippingiem, co będzie pomocne przy sprzedaży w serwisach aukcyjnych.

Czas wysyłki produktów od 1 do 3 dni roboczych, niestety różne produkty mają różny czas dostawy dlatego trzeba zakładać ,że będzie to dosyć uciążliwe w przypadku integracji allegro.

Hurtownia jest prowadzona pod adresem ikonka.com.pl, sklep internetowy kontext.pl i konto allegro: -odlotowezabawki

 

Mapa Dojazdu

Wszystkie użyte screeny, logotypy na screenach i produkty należą do firmy KIK Sp. z o.o. Sp.k. zostały użyte w celach zrecenzowania i porównania oferty.

(Więcej informacji)

Autor Recenzji

Wojciech Nowak

Recenzent, wcześniej zajmował się e-commerce głównie tworzeniem integracji z hurtowniami i serwisami aukcyjnymi/marketplace jak allegro i amazon.