Recenzja firmy Zakupteraz.pl Anna Zakościelna

Zakupteraz.pl Anna Zakościelna hurtownia, dropshipping

al. Piłsudskiego 92, 92-202 Łódź, Tel: 531-677-999 Darmowa dostawa od Brak
*Jeżeli jesteś właścicielem firmy i informacje w recenzji uległy zmianie prosimy o kontakt
Responsive image

Nasza Recenzja

Osobiście uważam tą hurtownie bardziej za pośrednika niż dostawcę na lata z uwagi na wysokie ceny produktów, niskie stany magazynowe i dopłaty za każdą możliwą integrację z hurtownią. 

Zalety

  • Integracja xml
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni roboczych

 

Wady

  • Płatna integracja xml, płatne integracje ze sklepami saas
  • Niskie stany magazynowe
  • Niekonkurencyjne ceny produktów

 

Hurtownia posiada wszystko do rozpoczęcia współpracy na zasadach dropshipping natomiast według mnie nie jest warta uwagi, szczególnie w tak konkurencyjnym rynku jak zabawki dziecięce.

 

Sprzedaż detaliczna/hurtowa, konkurencja dla centralazabawek

 

Strony:

zakupteraz.pl - strona główna firmy

centralazabawek.pl: UU (80/msc) - platforma B2B

 

Sklepy internetowe:

zabawkopolis.pl: UU (146/msc) - główny sklep firmy

 

Serwisy aukcyjne:

Zabawkopolis (arena.pl)

zakupteraz (allegro.pl)

 

Największa konkurencja (Hurt):

hurtownia-wader.pl: UU (452/msc)

 

Największa konkurencja (detal):

eplecaki.pl: UU (57 298/msc)

plecak-tornister.pl: UU (4394/msc)

dromader.com.pl: UU (5240/msc)

 

*UU - unikalny użytkownik (odwiedzający stronę lub serwis internetowy)

Hurtownia z zabawkami prowadzona pod adresem centralazabawek.pl, dodatkowo posiadają konto na arena.pl i allegro.pl oprócz tego znajdziemy również stronę hurtowni zakupteraz.pl, niestety wszystkie podstrony nie działają więc dodatkowych informacji tam nie znajdziemy.

Centralazabawek jako hurtownia ma jedną poważną wadę czyli ceny przedmiotów które są bardzo wysokie jak na hurtownie (ceny zbliżone do sklepów detalicznych) dokładnie takie gry i zabawki można znaleść w innych hurtowniach dużo taniej, więc można się spodziewać bardziej roli pośrednika w sprzedaży niż normalnej hurtowni.

Szczegóły współpracy

Zaczniemy od pozytywnych informacji, centralazabawek informuje nas o zmianach cen z przynajmniej 2-dniowym wyprzedzeniem. Istnieje możliwość odesłania towaru przez klienta lub bezpośrednio z naszej siedziby w ciągu 14 dni roboczych. Możemy się zintegrować za pomocą xml w celu pobrania produktów, stanów magazynowych, tytułów i zdjęć. Wszystkie opisy i zdjęcia można wykorzystywać w trakcie współpracy z hurtownią.

Hurtownia oprócz przesłania wpisu do ceidg lub krs wymaga również podpisania umowy. Jeżeli chcemy korzystać z pliku xml musimy płacić abonament w wysokości 13 zł netto/miesięcznie, co jest dosyć niedorzeczne szczególnie, że to w interesie hurtowni by cała obsługa klienta była automatyczna.

Dodatkowo jeżeli chcemy zintegrować się z naszym sklepem który mamy np. w redcat lub skyshop musimy dopłacać 49zł miesięcznie hurtowni + koszt integracji miesięcznej po stronie sklepu. 

Hurtownia posiada ok. 3600 unikalnych produktów w ofercie.

Mimo integracji stanów magazynowych i możliwości zwrotu towaru, niestety nie mogę polecić tej hurtowni. W naszym serwisie na pewno znajdą Państwo znacznie lepszych partnerów do współpracy w zakresie sprzedaży zabawek.

Mapa Dojazdu

Wszystkie użyte screeny, logotypy na screenach i produkty należą do firmy Zakupteraz.pl Anna Zakościelna zostały użyte w celach zrecenzowania i porównania oferty.

(Więcej informacji)

Autor Recenzji

Wojciech Nowak

Recenzent, wcześniej zajmował się e-commerce głównie tworzeniem integracji z hurtowniami i serwisami aukcyjnymi/marketplace jak allegro i amazon.