Jak to działa?

Prawa Autorskie

Definicja prawa cytatu: Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości. Definicja zaczerpnięta z prawaautorskie

Czego używamy i dlaczego?

W naszym serwisie korzystamy z prawa cytatu przez wszystkich do cytowania treści regulaminu lub strony dostawcy i udostępniania screenshotów całych stron dostawców.

Screenshoty mają na celu identyfikację konkretnej hurtowni, aby osoba czytająca artykuł nie miała wątpliwości o którą hurtownie chodzi, np: Hurtownia Godan, jedna jest w ożarowie mazowieckim i handluje produktami rozrywkowymi (balony, stroje karnawałowe) Druga natomiast jest hurtownią ogrodniczą i prowadzi sprzedaż w białymstoku.

Screenshoty strony dostawcy z innych okresów natomiast są udostępniane często w celach porównawczych oferty i zmian które zachodziły w firmie.

Dodatkowo w każdym artykule widnieje adnotacja do kogo należą grafiki, logotypy i strony.

Godan (hurtownia party&piknik)

Girl in a jacket

Godan (hurtownia ogrodnicza)

Girl in a jacket

Cel naszego serwisu

Serwis powstał w celu łatwego namierzenia rzetelnego partnera w biznesie internetowym i tradycyjnym. Niestety obecnie oprócz zwykłych katalogów ze spisem hurtowni lub producentów nie możemy dostać nic więcej, żadnych dodatkowych informacji o przebiegu współpracy lub czy firma która podaje się za dużego dostawcę nie znajduje się w garażu na drugim końcu polski.

Reasumując jeżeli szukasz partnera biznesowego i przed rozpoczęciem współpracy chcesz poznać jego wady i zalety trafiłeś dobrze.

Każdego hurtownika lub producenta możesz wyszukać za pomocą wyszukiwarki lub po kategoriach tematycznych, można również wpisywać słowa kluczowe związane z branżą jak: rower, zabawki itp.

Zachęcamy do korzystania serwis jest w 100% darmowy dla wszystkich osób poszukujących hurtowni, producenta lub franczyzy.